č. 16 - MUDr. Libor Psotka

Libor Psotka

Narodil jsem se 8. prosince 1975 v zábřežské porodnici. Pocházím z Úsova. Mám 2 starší sourozence.
Maminka byla učitelka na ZŠ v Úsově. Táta pracoval jako mistr odborného výcviku na učilišti v Mohelnici a poté byl živnostník.

Absolvoval jsem Gymnázium v Zábřehu a poté Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci.
Od roku 2001 pracuji v Šumperku v nemocnici. Mým oborem je ortopedie.

Od r. 2003 bydlím v Zábřehu. Jsem ženatý. Manželka pracuje jako zdravotní sestra.
Máme dva syny, jedenáctiletého Marka a sedmiletého Ondřeje.
Volné chvíle se snažíme užívat společně. V létě u vody a na kolech, v zimě na lyžích v Jeseníkách a v Krkonoších.

Poslední 2 roky nás zaměstnává stavba rodinného domu v Zábřehu.
S manželkou máme rádi muziku a společenský tanec, ve kterém se snažíme zdokonalovat v kurzech pana Kolčavy.

Ke kandidatuře do voleb mě oslovit pan starosta František John. Naše rodiny se již několik let přátelí.
Zjistili jsme, že máme hodně podobný náhled jak na běžný život, tak i na ten komunální.

Svojí kandidaturou se mimo jiné snažím veřejně podpořit myšlenky a cíle pana starosty a jeho týmu.
Chci žít v Zábřehu a být právoplatným „zábřežákem“ a protože mám malé děti je mojí prioritou čistý a bezpečný Zábřeh.

Kontakt: liborpsotka@seznam.cz